Jediná cesta,
které budeš litovat,
je ta, kterou
nepodnikneš

z posledních výšlapů

šlapání pod střechou

ALPINNING Program

ALPINNING Program – je Indoor Walkingová aktivita, kterou vykonává skupina lidí za doprovodu motivující hudby pod vedením proškoleného instruktora na speciálním mechanickém pásu Alpitrack. Jedná se o unikátní kardiovaskulární program, který posiluje dolní i horní část těla. Zlepšuje aerobní kapacitu a zároveň spaluje velké množství kalorií. Během lekce se zapojují svaly, které stabilizují tělo, zvyšují VO2max a tím zlepšují kardiovaskulární systém těla. Díky závěrečnému protažení a posilování jak na ALPITRACK trenažéru pomocí expanderů, tak mimo něj zvyšuje post tréninkový energetický výdej. Ideální trénink pro celé tělo.

Text byl převzat z www.alpinning.cz.

H.E.A.T. Program

Za názvem H.E.A.T. Program se skrývá jediná aktivita a to chůze na páse. Hned na začátku je třeba říci, že pohybová aktivita H.E.A.T. Program je zcela unikátní a je určena pro všechny bez rozdílu věku a kondice. Je nejen pro mladé, trénované, hubené a vytrvalé. Kondiční chůze je určena pro každého, kdo se sebou chce něco dělat, kdo chce být zdravý a kdo se chce prostě cítit dobře. Jedná se o pohybovou aktivitu, která se od ostatních liší svou vyjímečností v tom, že spočívá jen v obyčejném a nejpřirozenějším lidském pohybu. Tudíž ji zvládne každý, kdo umí chodit. H.E.A.T. Program můžeme nazvat jako brána do světa pohybu, aktivita se kterou můžete získat ztracenou kondici či zdolat i Vámi vytyčenou – vysněnou horu.

Text byl převzat z www.heatprogram.cz.

co kdo řekl

O to nejde. Když vedu nějakou výpravu, první naše cesta míří k dědu Vševědovi. Kdyby se dozvěděl, že jsme šli na obra bez jeho rady, nikdy by nám to neodpustil. A kdo si znepřátelí děda Vševěda, s tím je konec. Neznám hroznějšího nepřítele.
Bystrozraký
Dlouhý, Široký a Krátkozraký
Tak dost. Ve chvíli, kdy přede mnou stojí úkol dát lidstvu více světla a před vámi třicetikilometrový ostrý pochod do hor, není čas na řeči. Běžte balit.
Standa
Posel světla

novinky v blogu

Poslední příspěvky

Proměnné a konstanty

22. 11. 2021 Off

Řetězce

20. 11. 2021 Off

Čísla

15. 11. 2021 Off

O webu

Když před pěknou řádkou let vznikal tento web, měl obsahovat informace z oblasti IT. A taky tam ty snahy byly vidět 🙂  Ale v životě jsou daleko hezčí a užitečnější věci, než počítače a programování.

Z původního webu jsem ponechal pouze blog, do kterého si zapisuji poznámky, tipy a triky, které mi v tom nějakém okamžiku přijdou užitečné.

Nyní jsou tématem webu výlety a výšlapy, pěšky nebo na kole, venku nebo ve fitku. Pohyb venku v přírodě, poznávání zajímavých míst, to je k nezaplacení.

A pokud někoho některý  z výšlapů inspiruje, budu jen rád 🙂